MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 10695004
*
nr 1069 5004
Stol
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:52:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 20:26:37
1
350 kr
15/10 11:21:44
2
150 kr
15/10 11:21:44
1
200 kr (Budbetjänt)
13/11 18:41:42
3
350 kr
13/11 18:41:42
1
350 kr (Budbetjänt)
13/11 18:42:11
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:30
-
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Stol
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5004
Stol
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/10 20:26:37 | 1 | 350 kr |
15/10 11:21:44 | 2 | 150 kr |
15/10 11:21:44 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
13/11 18:41:42 | 3 | 350 kr |
13/11 18:41:42 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
13/11 18:42:11 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23 -
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:30 -
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59